loading
آنتوباامنیت بانکداری اینترنتیمرجع آنتی ویروس‌های معروف

با داشتن مجموعه آموزشی آنتوبا (آموزش نابودی تمامی ویروس‌ها و برقراری امنیت) به دنیای امن در فضای مجازی فکر کنید. پس از مشاهده این مجموعه آموزشی، می‌توانید امنیت خود را در فضای مجازی، کامپیوتر و ... بالا ببرید و هر نوع ویروسی را از سیستم خود پاک کنید؛ و تنظیماتی انجام دهید که هرگز سیستم شما آلوده به انواع ویروس‌ها و بدافزارها نشود. حتی ویروس هایی که آنتی ویروس‌های قوی هم قادر به تشخیص یا نابودی آنها نیستند. 


اطلاعات بیشتر

شما هیچ موقع نباید به ظاهر سایت‌ها اعتماد کنید و اطلاعات خود را در آنها وارد کنید؛ مانند اطلاعات حساب‌های بانکی، رمزعبور آنها و ... .

بسیاری از سارقان اینترنتی، سایتی را شبیه به سایت بانک‌ها طراحی می‌کنند و با استفاده از این سایت‌ها بازدیدکنندگان سایت را فریب می‌دهند و براحتی اطلاعات کارت‌های عابربانکشان را به سرقت می‌برند و حساب‌های بانکی افراد را خالی می‌کنند.
با استفاده از سایتِ بررسی صحت آدرس اینترنتی بانک‌ها به آدرس اینترنتی Bank.IranF1.ir و مجموعه آموزشی آنتوبا، می‌توانید امنیت بانکداری اینترنتی خود را بسیار بالا ببرید و مشکلی برای شما به وجود نیاید.


اطلاعات بیشتر

با توجه به پراکنده بودن آنتی ویروس‌ها و همچنین تفاوت قیمت‌های هر کدام از سایت‌ها و شرکت‌ها، سایت واحد آنتی ویروس گروه ایران F1 را راه‌اندازی کرده‌ایم تا بتوانیم آنتی ویروس‌های معروف را در یک سایت متمرکز کنیم و همچنین نسخه‎های اورجینال آنتی ویروس‌ها را با حداقل قیمت در سایت قرار دهیم تا بتوانیم به هم وطنان عزیزمان خدمتی کنیم.

شما با استفاده از سایت Antivirus.IranF1.ir می‌توانید آخرین نسخه آنتی ویروس‌ها را بصورت رایگان دانلود نمائید و همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید از نسخه اصلی آنتی ویروس‌ها استفاده نمائید، از طریق سایت نسخه‌های اصلی (Original) آنها را یا حداقل قیمت خریداری نمائید.


اطلاعات بیشتر

شروع ارائه مجموعه آموزشی آنتوبا ارسال شده در تاریخ: سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, ساعت: 13:34:45

پس از اخذ مجوز و همچنین انجام مراحل تکثیر و آماده‌سازی، هم‌اکنون مجموعه آموزشی آنتوبا آماده استفاده عموم مردم عزیز قرار گرفت.

برای ورود به سایت اصلی آنتوبا، لطفاً به نشانی Antoba.IranF1.ir مراجعه نمائید.

بازدیدکنندگان محترم سایت می‌توانند برای تهیه مجموعه آموزشی آنتوبا، از قسمت خرید استفاده نمایند و نسبت به نوع خرید خود (خرید کامل مجموعه آموزشی آنتوبا/خرید کد محصول) عملیات خرید را انجام دهند.

برای راحتی کار، هزینه کمتر و دسترسی سریعتر به آنتوبا، امکان دانلود رایگان را نیز در سایت قرار داده‌ایم که بازدیدکنندگانی که دسترسی به اینترنت پرسرعت دارند، می‌توانند فایل Image مجموعه آموزشی آنتوبا را دانلود کنند و در کامپیوتر خود و یا دوستان خود، از این مجموعه آموزشی استفاده نمایند.

با توجه به اینکه برای جلوگیری از سوء استفاده، مجموعه آموزشی آنتوبا دارای قفل نرم افزاری است، افرادی که فایل Image را از سایت دانلود می‌کنند، باید از قسمت خرید، کد محصول جدیدی را تهیه نمایند تا بتوانند آنتوبا را روی سیستم خود فعال کنند و از آن استفاده نمایند.

مجموعه آموزشی آنتوبا بصورت 7 عدد CD بود که برای اینکه هزینه خریداران کمتر شود، آن را به یک عدد DVD تبدیل نمودیم.

خریداران محترم همچنین می‌توانند به عنوان بازاریاب ثبت‌نام نمایند تا هم پورسانت بازاریابی به حساب آنها واریز شود و هم اینکه بتوانم آنتوبا را به تمامی مردم عزیز ایران معرفی کنیم.