loading
آنتوباامنیت بانکداری اینترنتیمرجع آنتی ویروس‌های معروف

با داشتن مجموعه آموزشی آنتوبا (آموزش نابودی تمامی ویروس‌ها و برقراری امنیت) به دنیای امن در فضای مجازی فکر کنید. پس از مشاهده این مجموعه آموزشی، می‌توانید امنیت خود را در فضای مجازی، کامپیوتر و ... بالا ببرید و هر نوع ویروسی را از سیستم خود پاک کنید؛ و تنظیماتی انجام دهید که هرگز سیستم شما آلوده به انواع ویروس‌ها و بدافزارها نشود. حتی ویروس هایی که آنتی ویروس‌های قوی هم قادر به تشخیص یا نابودی آنها نیستند. 


اطلاعات بیشتر

شما هیچ موقع نباید به ظاهر سایت‌ها اعتماد کنید و اطلاعات خود را در آنها وارد کنید؛ مانند اطلاعات حساب‌های بانکی، رمزعبور آنها و ... .

بسیاری از سارقان اینترنتی، سایتی را شبیه به سایت بانک‌ها طراحی می‌کنند و با استفاده از این سایت‌ها بازدیدکنندگان سایت را فریب می‌دهند و براحتی اطلاعات کارت‌های عابربانکشان را به سرقت می‌برند و حساب‌های بانکی افراد را خالی می‌کنند.
با استفاده از سایتِ بررسی صحت آدرس اینترنتی بانک‌ها به آدرس اینترنتی Bank.IranF1.ir و مجموعه آموزشی آنتوبا، می‌توانید امنیت بانکداری اینترنتی خود را بسیار بالا ببرید و مشکلی برای شما به وجود نیاید.


اطلاعات بیشتر

با توجه به پراکنده بودن آنتی ویروس‌ها و همچنین تفاوت قیمت‌های هر کدام از سایت‌ها و شرکت‌ها، سایت واحد آنتی ویروس گروه ایران F1 را راه‌اندازی کرده‌ایم تا بتوانیم آنتی ویروس‌های معروف را در یک سایت متمرکز کنیم و همچنین نسخه‎های اورجینال آنتی ویروس‌ها را با حداقل قیمت در سایت قرار دهیم تا بتوانیم به هم وطنان عزیزمان خدمتی کنیم.

شما با استفاده از سایت Antivirus.IranF1.ir می‌توانید آخرین نسخه آنتی ویروس‌ها را بصورت رایگان دانلود نمائید و همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید از نسخه اصلی آنتی ویروس‌ها استفاده نمائید، از طریق سایت نسخه‌های اصلی (Original) آنها را یا حداقل قیمت خریداری نمائید.


اطلاعات بیشتر

صفحه کلید امنیتی بانک‌ها امنیت ندارند.!!! ارسال شده در تاریخ: شنبه 10 خرداد 1393, ساعت: 16:23:09

صفحه کلید امنیتی بانک هاهمه ما شنیده‌ایم که همه جا اعلام می‌کنند که باید از صفحه کلید ایمن بانک‌ها برای ورود اطلاعات حساب بانکی و یا ورود به اینترنت بانک و ... استفاده کنیم تا برنامه‌ها یا بدافزارهای جاسوسی نتوانند اطلاعاتی که از صفحه کلید وارد می‌کنیم را ثبت و مورد سوء استفاده قرار دهند.

ولی گروه ایران اف یک با بررسی‌هایی که انجام داده است، متوجه شده است که هیچ کدام از صفحه کلیدهای ایمن بانک‌های داخلی، ایمن نیستند و براحتی امکان دزدیده شدن اطلاعات حساب بانکی و کارت بانکی وجود دارد.

پس نباید فقط به این اکتفا کنیم که اگر از صفحه کلید ایمن استفاده کنیم، برنامه‌های جاسوسی نمی‌توانند اطلاعات ما را بردارند. برعکس، حتی اگر از صفحه کلید ایمن هم استفاده کنیم، باز براحتی می‌توان اطلاعاتی که وارد می‌کنیم را برداشت.!!!

البته به دلیل اینکه امکان دارد سوء استفاده‌هایی از این روش توسط افراد سودجو انجام بگیرد، از گفتن این روش خودداری می‌کنیم و در صورتی که بانک‌ها و یا مراکز مرتبط از ما درخواست کنند، این اطلاعات را در اختیار آنها قرار خواهیم داد.

* برای بالا بردن امنیت استفاده از کیبورد امنیتی بانک‌ها، در مجموعه آموزشی آنتوبا بصورت کامل آموزش داده شده است که براحتی می‌توانید استفاده کنید و مشکلی برای شما پیش نیاید.

همچنین گروه ایران اف یک، صفحه کلید امنیتی جدیدی را برای بانک‌ها طراحی کرده است که امنیت بسیار بالاتری نسبت به صفحه کلید امنیتی فعلی بانک‌ها دارد و در صورتی که بانک‌ها حاضر باشند، می‌توانند از صفحه کلید امنیتی گروه ایران اف یک استفاده نمایند تا امنیت کابران خود را بالا ببرند.