loading
آنتوباامنیت بانکداری اینترنتیمرجع آنتی ویروس‌های معروف

با داشتن مجموعه آموزشی آنتوبا (آموزش نابودی تمامی ویروس‌ها و برقراری امنیت) به دنیای امن در فضای مجازی فکر کنید. پس از مشاهده این مجموعه آموزشی، می‌توانید امنیت خود را در فضای مجازی، کامپیوتر و ... بالا ببرید و هر نوع ویروسی را از سیستم خود پاک کنید؛ و تنظیماتی انجام دهید که هرگز سیستم شما آلوده به انواع ویروس‌ها و بدافزارها نشود. حتی ویروس هایی که آنتی ویروس‌های قوی هم قادر به تشخیص یا نابودی آنها نیستند. 


اطلاعات بیشتر

شما هیچ موقع نباید به ظاهر سایت‌ها اعتماد کنید و اطلاعات خود را در آنها وارد کنید؛ مانند اطلاعات حساب‌های بانکی، رمزعبور آنها و ... .

بسیاری از سارقان اینترنتی، سایتی را شبیه به سایت بانک‌ها طراحی می‌کنند و با استفاده از این سایت‌ها بازدیدکنندگان سایت را فریب می‌دهند و براحتی اطلاعات کارت‌های عابربانکشان را به سرقت می‌برند و حساب‌های بانکی افراد را خالی می‌کنند.
با استفاده از سایتِ بررسی صحت آدرس اینترنتی بانک‌ها به آدرس اینترنتی Bank.IranF1.ir و مجموعه آموزشی آنتوبا، می‌توانید امنیت بانکداری اینترنتی خود را بسیار بالا ببرید و مشکلی برای شما به وجود نیاید.


اطلاعات بیشتر

با توجه به پراکنده بودن آنتی ویروس‌ها و همچنین تفاوت قیمت‌های هر کدام از سایت‌ها و شرکت‌ها، سایت واحد آنتی ویروس گروه ایران F1 را راه‌اندازی کرده‌ایم تا بتوانیم آنتی ویروس‌های معروف را در یک سایت متمرکز کنیم و همچنین نسخه‎های اورجینال آنتی ویروس‌ها را با حداقل قیمت در سایت قرار دهیم تا بتوانیم به هم وطنان عزیزمان خدمتی کنیم.

شما با استفاده از سایت Antivirus.IranF1.ir می‌توانید آخرین نسخه آنتی ویروس‌ها را بصورت رایگان دانلود نمائید و همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید از نسخه اصلی آنتی ویروس‌ها استفاده نمائید، از طریق سایت نسخه‌های اصلی (Original) آنها را یا حداقل قیمت خریداری نمائید.


اطلاعات بیشتر

تروجان جدید بانکی Pandemiya ارسال شده در تاریخ: شنبه 24 خرداد 1393, ساعت: 07:33:36

keylogger bank trojanتروجان جدید بانکی Pandemiya به عنوان یک جایگزین برای تروجان زئوس است. "Pandemiya" در bootmaster فعال شده و برای جاسوسی بر روی کامپیوتر به صورت مخفیانه، به سرقت اطلاعات فرم‌های بانکی و همچنین عکس گرفتن از صفحه کامپیوتر قربانی مشغول می شود. این تروجان همچنین اجازه می‌دهد تا با تزریق صفحات جعلی در مرورگر اینترنت، تلاش برای جمع آوری اطلاعات حساس قربانیان می‌نماید. این تروجان به صورت ماژولار نوشته شده است که یکی از جنبه‌های جالب نرم افزار طراحی شده ماژولار، این است که کاملاً آسان قابل گسترش و اضافه شدن قابلیت‌های خود می‌باشد.

این تروجان بانکی، با اقدامات حفاظتی به رمز درآوردن اطلاعات و ارتباطات خود با کنترل پنل و جلوگیری از تشخیص در شبکه باعث شده است که شناخت این نوع تروجان سخت‌تر شود و همچنین با گسترش آسان پلاگین‌های DLL، سرعت پخش تروجان را افزایش می‌دهد.

باز هم با مهارت‌های مجموعه آموزشی آنتوبا، می‌توان براحتی این تروجان بانکی را شناسایی کرد و حتی اجازه ندهیم که یک سیستم کامپیوتری آلوده به این تروجان شود.

استفاده کنندگان مجموعه آموزشی آنتوبا مطمئناً خیالشان از بابت این تروجان آسوده است. چون براحتی می‌توانند این تروجان را شناسایی نمایند و یا اگر از قبل در سیستمشان وجود داشته باشد، از بین ببرند.