loading
آنتوباامنیت بانکداری اینترنتیمرجع آنتی ویروس‌های معروف

با داشتن مجموعه آموزشی آنتوبا (آموزش نابودی تمامی ویروس‌ها و برقراری امنیت) به دنیای امن در فضای مجازی فکر کنید. پس از مشاهده این مجموعه آموزشی، می‌توانید امنیت خود را در فضای مجازی، کامپیوتر و ... بالا ببرید و هر نوع ویروسی را از سیستم خود پاک کنید؛ و تنظیماتی انجام دهید که هرگز سیستم شما آلوده به انواع ویروس‌ها و بدافزارها نشود. حتی ویروس هایی که آنتی ویروس‌های قوی هم قادر به تشخیص یا نابودی آنها نیستند. 


اطلاعات بیشتر

شما هیچ موقع نباید به ظاهر سایت‌ها اعتماد کنید و اطلاعات خود را در آنها وارد کنید؛ مانند اطلاعات حساب‌های بانکی، رمزعبور آنها و ... .

بسیاری از سارقان اینترنتی، سایتی را شبیه به سایت بانک‌ها طراحی می‌کنند و با استفاده از این سایت‌ها بازدیدکنندگان سایت را فریب می‌دهند و براحتی اطلاعات کارت‌های عابربانکشان را به سرقت می‌برند و حساب‌های بانکی افراد را خالی می‌کنند.
با استفاده از سایتِ بررسی صحت آدرس اینترنتی بانک‌ها به آدرس اینترنتی Bank.IranF1.ir و مجموعه آموزشی آنتوبا، می‌توانید امنیت بانکداری اینترنتی خود را بسیار بالا ببرید و مشکلی برای شما به وجود نیاید.


اطلاعات بیشتر

با توجه به پراکنده بودن آنتی ویروس‌ها و همچنین تفاوت قیمت‌های هر کدام از سایت‌ها و شرکت‌ها، سایت واحد آنتی ویروس گروه ایران F1 را راه‌اندازی کرده‌ایم تا بتوانیم آنتی ویروس‌های معروف را در یک سایت متمرکز کنیم و همچنین نسخه‎های اورجینال آنتی ویروس‌ها را با حداقل قیمت در سایت قرار دهیم تا بتوانیم به هم وطنان عزیزمان خدمتی کنیم.

شما با استفاده از سایت Antivirus.IranF1.ir می‌توانید آخرین نسخه آنتی ویروس‌ها را بصورت رایگان دانلود نمائید و همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید از نسخه اصلی آنتی ویروس‌ها استفاده نمائید، از طریق سایت نسخه‌های اصلی (Original) آنها را یا حداقل قیمت خریداری نمائید.


اطلاعات بیشتر

آرشیو تمامی اطلاعیه‌ها

راه‌اندازی سایت تخصصی آنتی ویروس یکشنبه 31 تیر 1403

راه‌اندازی سایت تخصصی آنتی ویروس

 با توجه به پراکنده بودن آنتی ویروس‌ها و همچنین تفاوت قیمت‌های هر کدام از سایت‌ها و شرکت‌ها، سایت واحد آنتی ویروس گروه ایران F1 را راه‌اندازی کرده‌ایم تا بتوانیم آنتی ویروس‌های معروف را در یک سایت متمرکز کنیم و همچنین نسخه‎های اورجینال آنتی ویروس‌ها را با حداقل قیمت در سایت قرار دهیم تا بتوانیم به هم وطنان عزیزمان خدمتی کنیم. شما با استفاده از سایت Antivirus.IranF1.ir می‌توانید آخرین نسخه آنتی ویروس‌ها را بصورت رایگان دانلود نمائید و همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید از نسخه اصلی آنتی ویروس‌ها استفاده نمائید، از طریق سایت نسخه‌های اصلی (Original) آنها را خریداری نمائید. سعی کرده‌ایم که آنتی ویروس‌های اورجینال را با حداقل قیمت در سایت قرار دهیم تا عموم مردم عزیز بتوانند از آ...

مشاهده متن کامل
شروع ارائه مجموعه آموزشی آنتوبا یکشنبه 31 تیر 1403

شروع ارائه مجموعه آموزشی آنتوبا

پس از اخذ مجوز و همچنین انجام مراحل تکثیر و آماده‌سازی، هم‌اکنون مجموعه آموزشی آنتوبا آماده استفاده عموم مردم عزیز قرار گرفت. برای ورود به سایت اصلی آنتوبا، لطفاً به نشانی Antoba.IranF1.ir مراجعه نمائید. بازدیدکنندگان محترم سایت می‌توانند برای تهیه مجموعه آموزشی آنتوبا، از قسمت خرید استفاده نمایند و نسبت به نوع خرید خود (خرید کامل مجموعه آموزشی آنتوبا/خرید کد محصول) عملیات خرید را انجام دهند. برای راحتی کار، هزینه کمتر و دسترسی سریعتر به آنتوبا، امکان دانلود رایگان را نیز در سایت قرار داده‌ایم که بازدیدکنندگانی که دسترسی به اینترنت پرسرعت دارند، می‌توانند فایل Image مجموعه آموزشی آنتوبا را دانلود کنند و در کامپیوتر خود و یا دوستان خود، از این مجموعه آموزشی استفاده نمایند. با توجه به اینکه برای جلوگیری از سوء استفاده، مجموعه آموزشی آنتوبا دارای...

مشاهده متن کامل
اخذ مجوز از سازمان‌های مهم دولتی یکشنبه 31 تیر 1403

اخذ مجوز از سازمان‌های مهم دولتی

با توجه به اینکه برای راه‌اندازی سایت و ارائه خدمات اینترنتی به مردم عزیز ایران، بایستی مجوزهای لازم از سازمان‌های مهم دولتی زیر اخذ شود. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای نماد اعتماد الکترونیکی شورای عالی انفورماتیک کشور در حال حاضر تلاش می‌کنیم که فرایند اخذ مجوز از سازمان‌های فوق سریعتر انجام گیرد. بلافاصله پس از اخذ مجوز از سازمان‌های فوق، فعالیت سایت شروع خواهد شد و به تمامی عزیزان امکانات و محصولات خود را ارائه خواهیم داد. ...

مشاهده متن کامل