loading
آنتوباامنیت بانکداری اینترنتیمرجع آنتی ویروس‌های معروف

با داشتن مجموعه آموزشی آنتوبا (آموزش نابودی تمامی ویروس‌ها و برقراری امنیت) به دنیای امن در فضای مجازی فکر کنید. پس از مشاهده این مجموعه آموزشی، می‌توانید امنیت خود را در فضای مجازی، کامپیوتر و ... بالا ببرید و هر نوع ویروسی را از سیستم خود پاک کنید؛ و تنظیماتی انجام دهید که هرگز سیستم شما آلوده به انواع ویروس‌ها و بدافزارها نشود. حتی ویروس هایی که آنتی ویروس‌های قوی هم قادر به تشخیص یا نابودی آنها نیستند. 


اطلاعات بیشتر

شما هیچ موقع نباید به ظاهر سایت‌ها اعتماد کنید و اطلاعات خود را در آنها وارد کنید؛ مانند اطلاعات حساب‌های بانکی، رمزعبور آنها و ... .

بسیاری از سارقان اینترنتی، سایتی را شبیه به سایت بانک‌ها طراحی می‌کنند و با استفاده از این سایت‌ها بازدیدکنندگان سایت را فریب می‌دهند و براحتی اطلاعات کارت‌های عابربانکشان را به سرقت می‌برند و حساب‌های بانکی افراد را خالی می‌کنند.
با استفاده از سایتِ بررسی صحت آدرس اینترنتی بانک‌ها به آدرس اینترنتی Bank.IranF1.ir و مجموعه آموزشی آنتوبا، می‌توانید امنیت بانکداری اینترنتی خود را بسیار بالا ببرید و مشکلی برای شما به وجود نیاید.


اطلاعات بیشتر

با توجه به پراکنده بودن آنتی ویروس‌ها و همچنین تفاوت قیمت‌های هر کدام از سایت‌ها و شرکت‌ها، سایت واحد آنتی ویروس گروه ایران F1 را راه‌اندازی کرده‌ایم تا بتوانیم آنتی ویروس‌های معروف را در یک سایت متمرکز کنیم و همچنین نسخه‎های اورجینال آنتی ویروس‌ها را با حداقل قیمت در سایت قرار دهیم تا بتوانیم به هم وطنان عزیزمان خدمتی کنیم.

شما با استفاده از سایت Antivirus.IranF1.ir می‌توانید آخرین نسخه آنتی ویروس‌ها را بصورت رایگان دانلود نمائید و همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید از نسخه اصلی آنتی ویروس‌ها استفاده نمائید، از طریق سایت نسخه‌های اصلی (Original) آنها را یا حداقل قیمت خریداری نمائید.


اطلاعات بیشتر

مجموعه آموزشی آنتوبا

معرفی پروژه امنیتی آنتوبا

پروژه امنیتی آنتوبا در اصل یک مجموعه آموزشی بسیار قدرتمند می‌باشد که هر فردی که این مجموعه آموزشی را مشاهده کند، در کمترین زمان، به یک فرد حرفه‌ای در زمینه کامپیوتر تبدیل خواهد شد و می‌تواند بدون هیچ مشکلی از دنیای دیجیتال و فضای مجازی استفاده کند.
بعد از یادگیری این مجموعه آموزشی، تضمین می‌کنیم که سیستم کامپیوتری شما به هیچ عنوان آلوده به ویروس، تروجان، کرم و سایر انواع بدافزارها نخواهد شد و همچنین شما می‌توانید بدون هیچ ترسی از هر سایتی که بخواهید، خرید اینترنتی انجام دهید؛ بدون اینکه ترسی داشته باشید که اطلاعات حساب بانکی شما دزدیده شود.
یکی دیگر از مهارت‌هایی که شما بعد از مشاهده این مجموعه آموزشی کسب خواهید کرد این است که می‌توانید در هر سایت یا سیستم کامپیوتری که بخواهید، انواع رمزهای عبور خود را وارد کنید؛ بدون اینکه هیچ برنامه یا بدافزاری بتواند رمزهای عبور شما را بدزدد.

نحوه آموزش‌دهیِ این مجموعه آموزشی به گونه‌ای است که برای تمامی مقاطع سنی و تخصصی قابل استفاده خواهد بود و هر کسی که این مجموعه آموزشی را مشاهده کند، می‌تواند براحتی تمامی مهارت‌ها را کسب کند.

تمامی آموزش‌های مجموعه آموزشی آنتوبا (بیش از 90 موضوع) به صورت کاملاً عملی می‌باشد و با بهترین روش‌ها آموزش داده شده‌اند تا بیشترین بازده را داشته باشند.

 

مهارت‌هایی که کسب می‌کنیم:

با توجه به زیاد بودن مهارت‌ها و آموزش‌های آنتوبا، خلاصه‌ای از مهارت‌هایی که کسب خواهید کرد را معرفی خواهیم کرد که عبارت اند از:

 • آموزش مقابله با تمامی ویروس‌ها و انواع بدافزارها و جلوگیری از ورود ویروس به سیستم کامپیوتری شما
 • پاکسازی کامل ویروس از کامپیوترتان، بدون استفاده از آنتی ویروس و کاملاً عملی. (حتی ویروس‌هایی که هیچ کدام از آنتی ویروس‌ها قادر به شناسایی آنها نمی‌باشند)
 • انجام تنظیمات محتلف در ویندوزتان برای جلوگیری از آلوده شدن‌های آینده
 • استفاده صحیح از فلش مموری‌ها و انواع حافظه‌های قابل حمل برای جلوگیری از آلوده شدن به ویروس
 • جلوگیری از سرقت اطلاعات شما توسط افراد دیگر
 • جلوگیری از ورود افراد دیگر به سیستم کامپیوتری شما
 • جلوگیری از سرقت اطلاعات شما توسط اینترنت و یا انواع شبکه‌ها
 • حفاظت از اطلاعات مهم جهت جلوگیری از دسترسی ویروس‌ها و بدافزارها
 • جلوگیری از استفاده غیرمجاز از حساب اینترنتی شما (ADSL)
 • افزایش امنیت حساب‌های بانکی
 • شناسایی سایت‌های متقلب و فیشینگ برای جلوگیری از اعتماد به سایت‌های متقلب
 • افزایش امنیت در فضای مجازی
 • جلوگیری از لو رفتن اطلاعات مهم شما مانند انواع رمز عبور و ...
 • و بسیار از مهارت‌هایی که با مشاهده این مجموعه آموزشی آنها را فرا خواهید گرفت

 

آموزش در انواع نسخه‌های ویندوز:

به دلیل اینکه در نسخه‌های مختلف ویندوز، تفاوت‌هایی وجود دارد، برای اینکه تمامی افراد بتوانند از مجموعه آموزشی آنتوبا استفاده کنند، تصمیم گرفتیم که آموزش‌ها را در 4 نسخه اصلی ویندوز آماده سازی کنیم.

یعنی مهارت‌های آنتوبا در ویندوزهای زیر آموزش داده شده‌اند:

 • ویندوز اکس پی (Windows XP)
 • ویندوز 7 (Windows 7)
 • ویندوز 8 (Windows 8)
 • ویندوز 8.1 (Windows 8.1)

 

برای مشاهده سایت اصلی مجموعه آموزشی آنتوبا، به نشانی http://www.Antoba.IranF1.ir مراجعه فرمایید.