loading
آنتوباامنیت بانکداری اینترنتیمرجع آنتی ویروس‌های معروف

با داشتن مجموعه آموزشی آنتوبا (آموزش نابودی تمامی ویروس‌ها و برقراری امنیت) به دنیای امن در فضای مجازی فکر کنید. پس از مشاهده این مجموعه آموزشی، می‌توانید امنیت خود را در فضای مجازی، کامپیوتر و ... بالا ببرید و هر نوع ویروسی را از سیستم خود پاک کنید؛ و تنظیماتی انجام دهید که هرگز سیستم شما آلوده به انواع ویروس‌ها و بدافزارها نشود. حتی ویروس هایی که آنتی ویروس‌های قوی هم قادر به تشخیص یا نابودی آنها نیستند. 


اطلاعات بیشتر

شما هیچ موقع نباید به ظاهر سایت‌ها اعتماد کنید و اطلاعات خود را در آنها وارد کنید؛ مانند اطلاعات حساب‌های بانکی، رمزعبور آنها و ... .

بسیاری از سارقان اینترنتی، سایتی را شبیه به سایت بانک‌ها طراحی می‌کنند و با استفاده از این سایت‌ها بازدیدکنندگان سایت را فریب می‌دهند و براحتی اطلاعات کارت‌های عابربانکشان را به سرقت می‌برند و حساب‌های بانکی افراد را خالی می‌کنند.
با استفاده از سایتِ بررسی صحت آدرس اینترنتی بانک‌ها به آدرس اینترنتی Bank.IranF1.ir و مجموعه آموزشی آنتوبا، می‌توانید امنیت بانکداری اینترنتی خود را بسیار بالا ببرید و مشکلی برای شما به وجود نیاید.


اطلاعات بیشتر

با توجه به پراکنده بودن آنتی ویروس‌ها و همچنین تفاوت قیمت‌های هر کدام از سایت‌ها و شرکت‌ها، سایت واحد آنتی ویروس گروه ایران F1 را راه‌اندازی کرده‌ایم تا بتوانیم آنتی ویروس‌های معروف را در یک سایت متمرکز کنیم و همچنین نسخه‎های اورجینال آنتی ویروس‌ها را با حداقل قیمت در سایت قرار دهیم تا بتوانیم به هم وطنان عزیزمان خدمتی کنیم.

شما با استفاده از سایت Antivirus.IranF1.ir می‌توانید آخرین نسخه آنتی ویروس‌ها را بصورت رایگان دانلود نمائید و همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید از نسخه اصلی آنتی ویروس‌ها استفاده نمائید، از طریق سایت نسخه‌های اصلی (Original) آنها را یا حداقل قیمت خریداری نمائید.


اطلاعات بیشتر

واحد امنیت رمزعبور ایران اف یک

با توجه به خدماتی که گروه ایران اف یک ارائه می‌دهد و همچنین آموزش‌های جامعی که در مجموعه آموزشی آنتوبا ارائه داده است، بنابراین می‌تواند محل مطمئن و ایمنی برای انتخاب رمز عبور، بررسی امنیت رمز عبور، تولید الگوریتم آنتوبا و ... باشد.
در صورتی که شما مجموعه آموزشی آنتوبا را با دقت مشاهده کرده باشید، متوجه شده‌اید که چرا باید از خدمات گروه ایران اف یک، استفاده کنید و به ایران اف یک اطمینان کنید.

برای راحتی کار و همچنین افزایش امنیت رمز عبورهای شما (Password)، گروه ایران F1 سایت تخصصی امنیت رمز عبور را راه‌اندازی کرده است که با استفاده از امکانات این سایت، شما می‌توانید:

1- رمز عبور خود را به الگوریتم آنتوبا تبدیل کنید تا برنامه‌های جاسوسی قبیل کیلاگرها (Keylogger) نتوانند آن را بدزدند و برای فرد یا افرادی ارسال کنند.

2- رمز عبور قوی و مطمئنی تولید کنید که براحتی قابل حدس زدن و هک شدن نباشد.

3- امنیت رمز عبور خود را بررسی کنید و بتوانید رمز عبوری قوی‌ای را داشته باشید.

در مجموعه آموزشی آنتوبا، تمامی عملیاتی که این سایت به صورت خودکار انجام می‌دهد را بصورت دستی آموزش داده‌ایم تا در صورتی که شما به سایت ما دسترسی نداشته باشید، بتوانید خودتان هم رمز عبور مطمئن و ایمن انتخاب کنید، هم رمز عبور خودتان را به الگوریتم آنتوبا تبدیل کنید و همچنین امنیت رمز عبور خودتان را بررسی نمائید.

در صورتی که امنیت اطلاعات شما برایتان مهم است، پس باید مهارت‌های لازم را برای افزایش امنیت در فضای مجازی و دنیای کامپیوتر را کسب کنید. در مجموعه آموزشی آنتوبا (که پیشنهاد می‌کنیم حتماً تمامی افراد باید این مهارت‌ها را کسب کنند) تمامی مواردی که شما می‌توانید امنیت خود را در فضای مجازی بالا ببرید بصورت کامل آموزش داده شده است.

برای وارد شدن به سایت تخصصی امنیت رمز عبور به آدرس Password.IranF1.ir مراجعه فرمایید.